Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2012/13 > Hamry nad Sázavou B - Vlachovice 0:0 (0:0)

Hamry nad Sázavou B - Vlachovice 0:0 (0:0)

20.10.2012

Souboj posledních týmů přinesl v krásném sobotním odpoledni podívanou odpovídající postavení obou týmů. Domácí Hamry nastoupili s mladými hráči a od začátku bylo zřejmé, že vstřelit gól se jim povede jen díky naší chybě. Sice málo, ale občas jsme jim tuto možnost dali. Naopak my měli v prvním poločase tři tisíciprocentní šance. Bohuže se ani jednou naši hráči neprosadili. Střelecká smůla nám přinesla na kopačky nepřesnost. Naše hra sice nesla lehké pokusy o kombinaci, ty ale ihned končili nepřesnou rozehrávkou. Domácí fotbalové kvality také nepřidali, a tak se v první půli kromě zmíněných šancí už nic neodehrálo. Tedy až na další z krásných projektilů Zbyňka Slámy téměř z půlky, ke škodě ale sudí těsně před gólovou střelou pískl faul.

Pokud byla první půle herně horší, pak druhá už vůbec nesnese měřítko. Zoufalé pokus o dobývání hamerské brány končily většinou díky našim chybám před vápnem soupeře. A čím dál více se otevírala vrátka v naší obraně. Mladý tým domácích ale potvrdil, že zkušenosti zatím chybí a o bezprostředním ohrožení asi nemůže být řeč. To samé ale platí i o nás. V druhé půli jsme dopředu prakticky neexistovali a po bezkrevném výkonu ztratili dva body po remíze 0:0.