image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2010/11 > Vlachovice - Jívoví 1:3 (0:1)

Vlachovice - Jívoví 1:3 (0:1)Datum konání:
1.5.2011

Lídr naší tabulky nás v podzimní části sice porazil, ale výkonem rozhodně nepřesvědčil. Dnes se situace prakticky opakovala. Ve Vlachovicích už bylo mnohem více týmů, které hrály lépe než Jívoví a my s nimi neprohráli.

Utkání bylo od začátku mnohem záživnější než poslední domácí bitva se Sněžným. A kupodivu jsme to byli my, kdo v úvodu držel otěže zápasu pevně v rukách. Opět se ale v plné kráse projevoval nešvár podzimní sezóny a tím je bezesporu spalování šancí. První tutovku zazdil Zdeněk Petr, další nabídkou pohrdl Zbyněk Sláma. Soupeř udeřil asi po půlhodině hry, kdy chybu v obraně potrestal po sólu hostující útočník. Další náznaky šancí už zůstaly nevyužity.

Po obrátce začalo být Jívoví aktivnější a my první čtvrthodinu jen ztěžka odolávali. Branku jsme nakonec inkasovali, ale dali jsme si ji sami. Hrubku brankáře proměnili hosté v druhý gól. Pak se ledy prolomily a my vstřelili branku. Po skrumáži prostřelil hostujícího brankáře Miroslav Petr a my cítili šanci. Jenže tu Jívoví sfouklo po dalších deseti minutách, kdy se po malých zmatcích v naší defenzívě prosadilo potřetí. Naši hráči ale zbraně nesložili a vytvářeli si další slibné šance, bohužel ani jedna se neujala.

I když se porážka od lídra trochu čekala, dneska to byl minimálně remízový zápas. Soupeř prostě udělal méně chyb a byl výrazně produktivnější

  minut gólů ŽK ČK
Petr Jan 90      
Beneš Tomáš 58      
Janošec Michal 90   1  
Krondráf Miroslav 90      
Pařil David 90      
Petr Karel 90      
Petr Miroslav 90 1    
Petr Zdeněk 90      
Ročárek Jiří 90      
Růžička David 90      
Sláma Ladislav 90      
Sláma Zbyněk 90      
Šandera Jan 32