Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2010/11 > Rozsochy B - Vlachovice 1:0 (0:0)

Rozsochy B - Vlachovice 1:0 (0:0)

2.10.2010

Na největší hřiště v soutěži jsme přijeli úplně bez obrany. Naši klasičtí zadáci se dnes asi domluvili a v defenzivních řadách se objevili hráči, kteří doteď plnili pouze ofenzivní povinnosti. Nastal prostě klasický sobotní problém - problémy s docházkou. I tak jsme ale mohli bodovat.

Zápas asi nebyl moc líbivý, mezi vápny se občas podařila kombinačně povedená akce, obě strany se snažily využít prostoru k proniknutí do soupeřova území. Šance ale nepřicházely, i když domácí byli nebezpečnější. Naše výpady byly spíše ojedinělé, bohužel jsme nebyli schopni více zahrozit. Rozsochy na tom byly podobně. Jako favorit zápasu byly víceméně bezzubé a naše improvizovaná obrana se překonávala. První půle branku nepřinesla, což pro nás byl velmi lichotivý stav.

V druhé půli se začaly dostavovat zdravotní problémy našich hráčů. Se sebezapřením dohrávala trojice vlachováků, přesto se domácí nedokázali dlouho prosadit. Asi po hodině hry jsme bohužel neodolali. Asi jedinou vážnější chybu naší defenzivy soupeř se štěstím využil. My se ještě snažili s nepříznivým stavem něco udělat, ale i přes velmi bojovný a snaživý výkon se to nepovedlo.

Sice jsme prohráli, ale opět se dalo uhrát víc. Rozsochy nebyly tak nebezpečné, jak se zprvu zdálo a na jaře doma je určitě dáme.