image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2010/11 > Radešínská Svratka B - Vlachovice 3:1 (2:0)

Radešínská Svratka B - Vlachovice 3:1 (2:0)Datum konání:
12.6.2011

Poslední zápas sezóny nás čekala rezerva Radešínské Svratky. Vzhledem k jejich špatným výsledkům v předešlých zápasech jsme doufali v rozšíření vítězných zápasů na jaře.

Zápas ale ukázal, že to nebude vůbec snadné. Celý první poločas jsme se nedokázali prosadit a domácí nás přehrávali. Tedy minimálně ve středu hřiště. Zatímco náš upracovaný styl hry přinášel pouze náznaky šancí, které navíc nemohly vést k vstřelení brány, Svratka se snažila o přímočarou hru a postupně se začalo před naší bránou jiskřit. První branku jsme inkasovali po velkém nedůrazu v defenzivě asi po dvaceti minutách, druhou trefu zaznamenali domácí po fatálním selhání našeho týmu, kdy se po našem odkopu od brány míč vrátil rychle zpět a my prohrávali 2:0. Do konce první půle jsme udrželi přijatelnou ztrátu.

Po obrátce se hra změnila. Oby týmy předváděly na pralesní soutěž poměrně atraktivní podívanou, kdy se šance přelévaly a skóre se mohlo měnit na obouch stranách. Naši střeleckou impotenci pomohl asi po hodině hry protrhnout svratecký brankář, který promáchnutím daroval gól Mírovi Petrovi. V této fázi jsme byli lepší a tvořili si další šance. Tu největši neproměnil Miroslav Krondráf. Po dobré individuální akci těsně před brankářem selhal. I domácí mělí příležitosti, ale střely ze střední vzdálenosti naši bránu výrazněji neohrozily. Branku však paradoxně vstřelili oni. Po dalším zaváhání v obraně jsme inkasovali potřetí a bylo po zápase.

Utkání nadprůměrné úrovně se muselo líbit. Remízový zápas jsme bohužel nezvládli a i když bylo jasné, že předposlední příčku neopustíme, těchto bodů je škoda.

  minut gólů ŽK ČK
Petr Jan 90      
Beneš Tomáš 90      
Janeba Jan 90      
Janošec Michal 90      
Krondráf Miroslav 90      
Šandera Jan 72      
Petr Josef 90   1  
Petr Karel 90   1  
Petr Miroslav 90 1    
Petr Zdeněk 18      
Ročárek Jiří 90      
Růžička David 90