Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2010/11 > Radešínská Svratka B - Vlachovice 3:1 (2:0)

Radešínská Svratka B - Vlachovice 3:1 (2:0)

12.6.2011

Poslední zápas sezóny nás čekala rezerva Radešínské Svratky. Vzhledem k jejich špatným výsledkům v předešlých zápasech jsme doufali v rozšíření vítězných zápasů na jaře.

Zápas ale ukázal, že to nebude vůbec snadné. Celý první poločas jsme se nedokázali prosadit a domácí nás přehrávali. Tedy minimálně ve středu hřiště. Zatímco náš upracovaný styl hry přinášel pouze náznaky šancí, které navíc nemohly vést k vstřelení brány, Svratka se snažila o přímočarou hru a postupně se začalo před naší bránou jiskřit. První branku jsme inkasovali po velkém nedůrazu v defenzivě asi po dvaceti minutách, druhou trefu zaznamenali domácí po fatálním selhání našeho týmu, kdy se po našem odkopu od brány míč vrátil rychle zpět a my prohrávali 2:0. Do konce první půle jsme udrželi přijatelnou ztrátu.

Po obrátce se hra změnila. Oby týmy předváděly na pralesní soutěž poměrně atraktivní podívanou, kdy se šance přelévaly a skóre se mohlo měnit na obouch stranách. Naši střeleckou impotenci pomohl asi po hodině hry protrhnout svratecký brankář, který promáchnutím daroval gól Mírovi Petrovi. V této fázi jsme byli lepší a tvořili si další šance. Tu největši neproměnil Miroslav Krondráf. Po dobré individuální akci těsně před brankářem selhal. I domácí mělí příležitosti, ale střely ze střední vzdálenosti naši bránu výrazněji neohrozily. Branku však paradoxně vstřelili oni. Po dalším zaváhání v obraně jsme inkasovali potřetí a bylo po zápase.

Utkání nadprůměrné úrovně se muselo líbit. Remízový zápas jsme bohužel nezvládli a i když bylo jasné, že předposlední příčku neopustíme, těchto bodů je škoda.