Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2010/11 > Vlachovice - Bory B 4:1 (2:0)

Vlachovice - Bory B 4:1 (2:0)

5.6.2011

Utkání s Borama nám mohlo dát teoretickou šanci atakovat příčky před námi, ale klasický problém s účastí rychle srazil naše šance dolů. Tím spíš, že chyběli hráči, kteří pravidelně hrají. Naše sestava měla věkový průměr hodně nad 30 let, hosté naopak dorazili s týmem, kde osu tvořili převážně mladíci, jejichž pohyb se ukázal být v některých fázích jako velký problém.

Začátek nám ale vyšel nevídaně. Po pár minutách nechala defenzíva Borů hodně času Michalu Janošcovi, a ten se ránou z 25 metrů trefil náramně. Šance jsme si nadále tvořili my, ale gól se už vstřelit nepodařilo. To soupeř postupně začal zápas vyrovnávat, ale v prvním poločase prakticky nezahrozil. Trefil však tyčku. Zato nám se podařilo skórovat podruhé. Po standardní situaci se dokázal prosadit Miroslav Krodráf a poločas jsme vyhráli 2:0. A to jsme zahodili i další šance.

Začátek druhé půle byl jako ze zlého snu. Borští mladíci roztočili kolotoč a naše obrana se měla co ohánět, abychom neinkasovali podruhé. S vypětím všech sil se to podařilo a navíc jsme díky Mirovi Krodráfovi vstřelili i třetí branku. Pro hosty hodně studená sprcha. Pár minut na to je Zbyněk Sláma dorazil čtvrtým gólem a bylo po zápase. Bory sice nadále kousaly, ale dnes rozhodla produktivita. Soupeř vstřelil jediný gól v posledních minutách z pokutového kopu, ale hlavně smůla jim dnes zabránila odvézt si odsud body. Jeho hráči trefili třikrát konstrukci brány a jednou jim byla upřena penalta. Pravdou je, že i my jsme si vytvořili čisté šance a klidně jsme mohli přidat další tři góly.