Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2008/09 > Vlachovice - Sněžné 7:0 (2:0)

Vlachovice - Sněžné 7:0 (2:0)

7.9.2008

Střelci našich branek:
1. min - Zbyněk Sláma 1:0
42. min - Radek Smejkal 2:0
49. min - Petr Ptáček 3:0
61. min - Jiří Ročárek 4:0
70. min - Martin Hušek 5:0
77. min - Martin Hušek 6:0
85. min - Josef Gabriel 7:0

Jan Petr - Jan Šandera, Karel Petr, Zbyněk Sláma, Michal Janošec - Ladislav Sláma, Martin Hušek, Petr Ptáček, Jiří Ročárek (60. Josef Gabriel) - Radek Šustáček, Radek Smejkal (46.David Růžička)

I když Sněžné končívá pravidelně v tabulce za námi, každý zápas s tímto týmem je velmi vyrovnaný a končí maximálně jednogólovým rozdílem. Toto utkání bylo ale jiné.
Hned první akce skončila gólem. Zbyněk Sláma krásnou střelou propálil vše, co ustálo v cestě a vedli jsme 1:0. Nadále jsme byli jasně lepší a jediný ukazatel, kterým nás hosté přehráli, byl počet ofsajdů. Nutno ale říct, že jsme měli za první půli vést minimálně o pět gólů, ale co se dá také nedat, je až neuvěřitelné. Do pauzy naštěstí uklidnil všechny přítomné fandy Radek Smejkal a bylo 2:0.
Druhý poločas to už bylo vše o jednom týmu. Sněžné se totálně sesypalo a my si lepšili skóre. Postupně Jirka Ročárek, Petr Ptáček, dvakrát Martin Hušek a Pepa Gabriel postupně potopili sněženský Titanik. Hosté měli opravdu jen náznaky šancí a jen naše nemohoucnost v koncovce je nezostudila dvojciferným výsledkem. V pohodovém tempu jsme vyhráli 7:0.