Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2008/09 > Vlachovice - Hamry nad Sázavou B 2:3 (1:0)

Vlachovice - Hamry nad Sázavou B 2:3 (1:0)

17.8.2008

Střelci našich branek:
35. min - Miroslav Petr 1:0
75. min - Radek Smejkal 2:3

Jan Petr - Radek Smejkal (82. Radek Šustáček), Karel Petr, Zbyněk Sláma, Michal Janošec - Jan Janeba, Miroslav Petr, David Růžička (75. Ladislav Sláma), Martin Hušek -Jiří Ročárek, Jan Šandera

Zápas proti novému týmu nevěstil vůbec nic snadného. Většina hráčů z týmu z Hamrů hrála kopanou v Jívoví a rozhodně nás nečekali žádní nazdárci.
První poločas byl hlavně o boji a občas se vyskytla šance na jedné či druhé straně. Ty větší ale vznikaly před naší bránou, ale pokaždé jsme se dokázali ubránit. A tak trochu překvapivě přišel úder z naší strany. Miroslav Petr, po rychlé a přímočaré akci z křídla, zakončil přesně bylo 1:0. Do poločasu se už skóre neměnilo.
Velký šok pak ale přišel po obrátce. Náš totální útlum začaly Hamry krutě trestat. První gól jsme si vstřelili sami a další dva inkasovali po velkých chybách v obraně. A během 15 minut jsme prohrávali 1:3. A to jsme si koledovali ještě o další branky. Trochu uklidnění a vyrovnání hry přineslo až delší ošetřování ve hře a my konečně začali trochu hrát. Přišlo dokonce i snížení, Radek Smejkal ale pouze zkorigoval a my už se na víc nezmohli. Vyrovnání sice viselo ve vzduchu, ale štěstí nám moc nepřálo a prohráli jsme 2:3.