Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2008/09 > Vlachovice - Bobrová B 2:3 (1:2)

Vlachovice - Bobrová B 2:3 (1:2)

10.8.2008

Střelci našich branek:
23. min - Michal Janošec 1:1
71. min - Ladislav Sláma 2:3

Radek Smejkal - Jan Petr, Petr Svoboda (Julius Janeba), Zbyněk Sláma, Michal Janošec - Miroslav Petr, David Růžička , Jiří Ročárek, Martin Hušek - Radek Šustáček (46. Ladislav Sláma), Jan Šandera

Tak nějak se nám nedaří začátky nových sezón. Už potřetí jsme prohráli, ale tentokrát to nebylo zdaleka tak zasloužené, jako v letech předešlých.
Tým Bobrové přijel s řadou dorostenců, my naproti tomu měli problémy kvůli pozdě došlým registračkám. Poskládaná sestava ale nezačala nijak zle. Bobrovou jsme lehce zatlačili ale po hřích jsme hrozili pouze střelami z dálky. První trest přišel po 20 minutách. Hrubka na levé straně a soupeř si bro gól přišel prakticky až do brány - 0:1. Naštěstí bylo hned vyrovnáno. Po rohu si parádního vlastence trefili bobrovští zadáci. Ještě do poločasu jsme ale chybovali podruhé. Přímý kop prošel ze strany až do brány a my opět prohrávali. Vzápětí jsme mohli srovnat, ale naše šance zůstaly nevyužity.
Druhý poločas jsme hosty zatlačili více, ale nemohli jsme za nic trefit bránu. Střely z dálky i z blízka končily těsně vedle tyčí a my se té smůly nemohli zbavit. Pak udeřil soupeř a tečovanou střelou zvýšil na 1:3. Vypadalo to zle, ale za pár minut bylo opět sníženo. Po přímém kopu dal hlavou Ladislav Sláma. Jenže srovnání nám nebylo přáno. Obrovské šance po standardsních situacích gólem neskončily a my smůlovatě darovali všechny body omlazené Bobrové po výsledku 2:3.