Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Vlachovice - Věchnov 2:2 (1:2)

Vlachovice - Věchnov 2:2 (1:2)

16.9.2007

Střelci našich branek:
33. min - Miroslav Petr 0:1 - penalta
81. min - Josef Gabriel 2:2

Jan Petr - Karel Petr, Radek Smejkal, Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Michal Janošec, Miroslav Petr, Josef Petr (80. Josef Gabriel), Ladislav Sláma - David Růžička, Zdeněk Petr

Zatímco loni byly zápas proti Věchnovu značně vyhecované, letos už tomu tak zdaleka není. Diváků se sešlo sotva 50 a veškerá zvýšená motivace se vrátila do normálu.
A bylo to vidět na hře. Hosté nás v první půli jasně přehrávali a měli i několik šancí. Nakonec se ujala jedna z nich a Věchnov vedl 0:1. Naštěstí chvíli na to jsme dostali výhodu penalty a Míra Petr s přehledem proměnil - 1:1. Aby to ho nebylo málo, po špatném autu a zmatcích v obraně se opřel do balónu soupeřův útočník a krásnou střelou strhl vedení na stranu Věchnova - 1:2. V první půli jsme ještě měli několik šancí, ale Věchnovský brankář se na zápas asi dobře vyspal a několik šancí nám překazil. Bohužel ale předvedená hra měla velmi daleko k ideálu a kromě gólu jsme nepředvedli zhola nic.
Po obrátce se obraz hry začal pomalu měnit. Dostali jsme balón na zem a mírně jsme Věchnov přehrávali. Moc šancí ale bohužel nebylo. Když už se zdálo, že doma letos poprvé prohrajeme, potrestal Pepa Gabriel zaváhání obrany a brankáře Věchnova a vyrovnal na 2:2. Hosté se totálně sesypali. Hned po rozehrávce mohl Míra Petr strhnout vedení na naši stranu, ale o centimetry minul. Posledních 10 minut se Věchnov jenom bránil a my bušili na jeho obranu. Několikrát se opět vyznamenal strážce jejich svatyně a hlavně on měl zásluhu na faktu, že zápas skončil 2:2