image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Bory B - Vlachovice 3:2 (1:1)

Bory B - Vlachovice 3:2 (1:1)Datum konání:
8.9.2007

Střelci našich branek:
22. min - Miroslav Petr 0:1
63. min - Michal Janošec 2:2

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Karel Petr, Petr Svoboda (60. Radek Smejkal), Zdeněk Petr, Jan Šandera - Michal Janošec, Miroslav Petr, Martin Hušek, Jiří Ročárek - David Růžička, Josef Gabriel

Jak podobné byly zápasy, které od sebe dělilo pouze 24 hodin. Náročný program tohoto víkendu, kdy jsme hráli dva zápasy ve dvou dnech, jsme vůbec nezvládli. Jako přes kopírák se vyvíjely obě utkání a dopadly prakticky stejně. Tentokrát už přijde ostřejší komentář.
S Borama jsme ještě neprohráli a nechtěli jsme ani tentokrát. Do zápasu nemohl nastoupit kvůli náhlé zdravotní indispozici Zbyněk Sláma a troufám si tvrdit, že to byla klíčová ztráta. Zdeněk Petr měl na starosti borského špílmachra Milana Špačka a ten mu i přes fakt, že hrál pouze na půl plynu, dělal značné problémy. Ale popořadě. V první polovině jsme začali aktivně. Nutili jsme domácí k chybám v obraně, po hříchu jsme opět staprocentní šance neuvěřitelně pálili. I přesto jsme se ujali vedení. Miroslav Petr zakroutil krásně přímý kop a bylo to 1:0. My nadále hráli relativně pohledný fotbal, i přes ztráty v poli jsme byli lepší a Bory hrozily pouze střelami do středu brány. Po půlhodině přišel roh, lehké zaváhání brankáře a bylo 1:1. Do poločasu jsme už výsledek udrželi.
Po obrátce nám rychle začaly ubývat síly. Naše kombinace vázla buď na nepřesnostech nebo na častém vedení míče bez přihrávek a hlavně o nechuti hrát fotbal. Neustále se nabízeli pouze dva středoví záložníci, ale pak už neměli komu přihrát. Naše hra byla upracovaná, chyběly individuální akce, snad kromě Miroslava Petra všem zavazel míč a hlavně se už vůbec nedaří střelecky. Pepa Gabriel by mohl vyprávět. Jako trest přišel gól na 2:1. Přesto i na toto jsme odpověděli přesným kopem Michala Janošce. Ale nepoučili jsme se a po rychlém brejku dali domácí na 3:2. Na tento gól už jsme neodpověděli.
Ale abych nezapoměl na hru vzadu. Obránci bohužel nepodporují hru dopředu, soupeřovi útočníci mají královsky místa a z těch netrefených odkopů už taky padlo gólů.
Tragicky nám chybí hráči, kteří něco vymyslí. Snad příště. Bory B - Vlachovice 3:2