image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Vlachovice - Radešínská Svratka B 1:2 (0:1)

Vlachovice - Radešínská Svratka B 1:2 (0:1)Datum konání:
1.6.2008

Střelci našich branek:
70. min - Michal Janošec 1:2

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Radek Smejkal (45. Ladislav Sláma), Karel Petr, Michal Janošec, Zbyněk Sláma - Ondřej Smejkal, Miroslav Petr, Martin Hušek, David Růžička - Josef Gabriel, Radek Šustáček (60. Jiří Ročárek)

Boj proti lídru sliboval poměrně slušnou diváckou kulisu. Krásné počasí, které celý týden panovalo, ale rozhodně nepřálo fotbalu. Naštěstí těsně před zápasem přišel déšť. Ten sice odlákal potencionální fanoušky, ale fotbalu jenom prospěl. Radešínské Svratce už o nic nejde. Má jisté první místo a každý se chce proti ní vytáhnout. Nejinak tomu bylo i u nás. Dokonce se nám podařilo poskládat tým se třemi náhradníky (poslední dobou neuvěřitelné), ale zraněných je stále dost. Utkání začalo podle předpokladů. Hosté nás přehrávali a využívali každou možnost vystřelit na kluzkém terénu a jejich tlak se stupňoval. Naproti tomu my moc nekousali. Přílišný respekt a bázlivá hra nám nedovolovaly vytvořit si dobrou šanci. Svratka tlačila a do vedení mohla jít po přísně nařízené penaltě, ale hostující exekutor zklamal. Nátlaková hra vrcholila a nakonec jsme bohužel inkasovali. Nedůrazná hra obrany povolila naražení bratrů Šoustarů a bylo to 0:1. Do půlky se už, i přes velké množství střel, nic nestalo, ale my určitě museli naši hru zlepšit.
Druhý poločas byl z naší strany o něco lepší, ale šance nepřicházely. Po hříchu jsme podruhé inkasovali hodně smůlovatým gólem a bylo 0:2. Je trochu s podivem, že jsme se nepoložili a snažili se alespoň výsledek zkorigovat. To se povedlo Michalu Janošcovi pumelicí z přímého kopu a stav byl rázem velmi nadějný. Hosté znervózněli a my začali zle dotírat. Vyrovnání několikrát vyselo ve vzduchu, Svratku držel jejich výtečný gólman, chytil minimálně dva jisté góly. Kýžený gól už ale nepřišel a my ztratili další body doma po prohře 1:2