Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Jívoví B - Vlachovice 1:0 0:0)

Jívoví B - Vlachovice 1:0 0:0)

30.5.2008

Střelci našich branek:

Jan Petr - Radek Smejkal, Karel Petr, Zbyněk Sláma, Michal Janošec - David Růžička, Miroslav Petr, Martin Hušek, Radek Šustáček - Josef Petr, Julius Janeba

Já vím, že se opakuji, ale ať už tahle sezóna skončí. Ke čtyřem zraněným se tímto zápasem pravděpodobně připojili další dva. Krize je veliká, lidi nejsou, a tak opravdu dík Julovi Janebovi za nezištnou pomoc i přes komplikace ve svém volném čase.
Hřiště v Jívoví připomíná náš plácek před rokem. Suché, tvrdé, drnité. A dnes se ještě k tomu připočetlo nesnesitelné horko. Hráči to měli těžké, tím spíše, že jsme měli pramálo běhavých typů a bez nich to dnes nešlo. Domácí nehráli nic. Jejich nakopávané balóny na náhodu občas zahrozily pokusem o šanci, ale to bylo vše. My se občas o kombinaci zasnažili, ale buď nás zastavila nepřesnost nebo drnitý terén. První půlka za koukání nestála, šance žádné, občas my náznak. Toť vše.
Podobný obrázek i po přestávce. S tím rozdílem, že naše šance měly končit gólem. Zpočátku druhé půle to ještě byly náznaky šancí, ale postupem času se náznaky měnily v tutovky. Alespoň jedna ze tří měla skončit gólem. Jívoví věrně kopírovalo styl hry z první půle a šance žádné nemělo. Ale ke vší smůle, které letos máme požehnaně, jim vyšel roh v poslední minutě zápasu a bylo vymalováno. Domácí utrpěli výhru. Z žádné šance dalo náhodný gól a my byli potrestáni za zbrklost v koncovce. Co víc dva další hráči dohrávali se zraněním a další zápas asi nestihnou.
Těžko říct, co nebo kdo nás trestá, ale to štěstí už bychom na své straně potřebovali. Alespoň jednou. V neděli proti Svratce.