image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Vlachovice - Rozsochy B 3:5 (0:3)

Vlachovice - Rozsochy B 3:5 (0:3)Datum konání:
10.9.2006

Střelci našich branek:
62.min - Ondřej Smejkal 1:3
78.min - Ondřej Smejkal 2:4
84.min - Radek Šustáček 3:4

Sestava Vlachovic:
Jan Petr- Karel Petr, Zdeněk Petr (55. Radek Šustáček), Zbyněk Sláma, Jan Šandera - David Žák, Ondřej Smejkal, Josef Petr, Michal Janošec -Radek Smejkal, Jiří Ročárek

rozhodčí: Liška

Další lídr tabulky nás čekal v 5. kole - Rozsochy "B". Tým, který spadl z 3. třídy a který si přivezl několik posil z A týmu.
Vlachováci mu ale vstup do utkání značně usnadnili. První poločas byl z jejich strany tragický a Rozsochy logicky trestaly. Penalta na 0:1, střela z vápna 0:2 a v podstatě vlastní gól na 0:3 a bylo vymalováno. A to ještě soupeř řadu šancí nevyužil.

Po obrátce Rozsochy logicky polevily a hra se vyrovnala. Zhruba po čtvrthodině snížil Ondřej Smejkal a domácí začali kousat. Bohužel hrubka ve vápně dala možnost hostům - druhá penalta. 1:4. Vypadalo to ztraceně. Diváci byli nespokojeni a hrozil další domácí příděl. Naštěstí chvíli po rozehrání snížil nádhernou střelou Ondra Smejkal a chvíli na to skóroval i Radek Šustáček a bylo to 3:4. Stačila branka k cenné ramíze. Rozsochy ale zkušeně zahrály závěr a z přímého kopu v posledních vteřinách rozhodly.

Dva těžké soupeře máme za sebou. Ať jsme bojovali hodně, hosté byli po celou dobu lepší a jejich výhra je zcela zasloužená.