image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Vlachovice - Herálec B 3:0 (1:0)

Vlachovice - Herálec B 3:0 (1:0)Datum konání:
17.9.2006

Střelci našich branek:
28.min - Miroslav Petr 1:0
63.min - Miroslav Petr 2:0
71.min - Ondřej Smejkal 3:1

Sestava Vlachovic:
Jan Petr- Karel Petr, David Žák, Zbyněk Sláma, Radek Smejkal- Ondřej Smejkal, Miroslav Petr (81.Radek Šustáček), Josef Petr (78. Petr Svoboda), Michal Janošec -Zdeněk Petr (72. Jan Šandera), Jiří Ročárek

rozhodčí: Vévoda

Poprvé se Vlachovicícm podařilo získat všechny body na domácím hřišti. Pravdou je, že v silnější sestavě budeme hrát už málokdy a nevyhrát v tomto kole, tak už by to bylo asi špatné.

Oproti ostatním soupeřům, které jsme hostili, začal Herálec velmi pasivně. Michal Janošec hned v úvodu nastřelil břevno a objevily se i další šance. Naštěstí jednu z nich proměnil po individuální akci Miroslav Petr a my porpvé doma vedli - 1:0. Po brance jsme ale lehce polevili a i soupeř začal být nebezpečný. Do vyložené šance se ale nedostal.

Po obrátce se obraz hry moc nezměnil. Vlachovice byly lepší a zvýšení skóre bylo jen otázkou času. Branka na 2:0 byla ale z kategorie kuriózních. Pomezní rozhodčí signalizoval postavení mimo hru, hlavní však nechal pokračovat ve hře hráče, který v ofsajdu nebyl a jelikož obránce soupeře přestali hrát, měl Miroslav Petr dost klidu a času ke vsřelení druhé branky. Na 3:0 zvyšoval Ondřej Smejkal z přímého volného kopu po chybě hostujícího brankáře. Ke konci se hra opět vyrovnala a domácí drželi nulu zuby nehty. Nakonec se podařilo a Vlachovice poprvé doma vyhrály.