Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2022/23 > Vlachovice - Osová Bítýška B 2:2 (0:2)

Vlachovice - Osová Bítýška B 2:2 (0:2)

10.6.2023

Střelci: 86. Čírtek Michal, 89. Doležal Pavel - 30. Mencler Dominik, 45. Havlík Marek

14   Petr Josef     20

Blíží se konec sezóny a s tím spojený zoufalý nedostatek hráčů. Sćítají se zranění, jiné víkendové aktivity, ale není to nic neobvyklého. Dva naši dnešní náhradníci hráli po dlouhé době a díky jim za to, že pomohli. Přesto jsme rozhodně nebyli kompletní. Hráči Osové Bítýšky staví na mladé generaci a jde jim to náramně. Jejich zlepšení je veliké a ná nečekal vůbec lehký zápas. A první půle to jasně ukázala. Hostující mladíci nás předčili v rychlosti a byli velmi nebezpeční. Několik jejich nájezdů jsme ještě ustáli, ale po půlhodině neudržel brankář Vlachovic střelu po zemi a Dominik Mencler měl snadnou pozici. Naši hráči se trápili, mlé hřiště ve Vlachovicích nenabízí moc prostoru pro kombinaci, ztrát bylo hodně. Velkou šanci vyrovnat měl Pavel Gabriel, ale přestřelil. Těstě před poločasem se hostující Marek Havlík náramně trefil z přímáku a my šli do šatny s dvoubrankovým mankem. Csaplárova past byla nastražena.

Druhý poločas byl o hodně lepší. Hosté začali nakopávat míče a přestali být nebezpeční. My naopak začali tlačit na pilu a hostující mladíky jsme dostávali pod tlak. Bohužel jsme byli zoufale neproduktivní. Vždy chyběl krok, kousek, trochu štěstí. Když už to vypadalo na ztrátu, vykřesal Michal Čírtek jiskříčku naděje. To zbývaly do koncečtyři minuty. Chtěli jsme moc vyrovnat a nakonec se podařilo. Po dlouhém autu se prosadil Pavel Doležal a v poslední minutě vyrovnal. Pro hosty trochu kruté, ale za druhý poločas zasloužené. Chtěli jsme využít šok hostů, ale už to byla křeč. Vzhledem k průběhu bod za remízu 2:2 bereme.