Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2022/23 > Vlachovice - Měřín C 1:2 (1:2)

Vlachovice - Měřín C 1:2 (1:2)

22.4.2023

Střelci: 35. Svoboda Petr - 16. Kožený Ladislav, 18. Stark Jiří

Bylo nás jedenáct. První jarní zápas byl na naší straně ovlivněn velmi omezeným kádrem, ale vzhledem k faktu, že to není zadaleka poprvé ani naposled, se pro nás prakticky jedná o normální stav.

Velmi bojovný zápas na těžkém měkkém terénu se pro nás nepříznivě zlomil po čtrthodině hry. Penaltový faul Davida Ondry nekompromisně trestal Ladislav Kožený a o dvě minuty později nechytatelnou pumelicí zvýšil pro hosty Jiří Stark. Byli jsme opaření, chyběl nápad, naši hru provázely nepřesnosti. Mohli jsme inkasovat, naštěstí jsme po půlhodině hry snížili. Na přesný centr Honzy Nečase si naběhl Petr Svoboda a naděje byla vykřesána. Do poločasu už se skóre neměnilo.

Po obrátce se hra mírně zkvalitnila. Začaly se objevovat šance, ale ani na jedné se útočníkům nedařilo brankáře překonat. A když v poslední minutě nedokázal hlavou zblízka trefit ani David Ondra, prohráli jsme remízový zápas 1:2.