image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2023/24 > Vlachovice - Oslavice 0:0 (0:0)

Vlachovice - Oslavice 0:0 (0:0)Datum konání:
12.5.2024

Střelci branek:

    Jméno ŽK ČK  
1   Petr Jan (K)      
2   Růžička David      
3   Ondra David      
4   Doležal Pavel      
5   Staněk Jakub      
6   Gabriel Pavel 70   76
8   Gloziga Jurij      
10   Svoboda Petr      
11   Trojan Lukáš     56
7   Čírtek Michal      
9   Hlaváč Kamil     46
    Náhradníci ŽK ČK  
12   Chalupa Ondřej     56
13   Kopečný Josef     76
14   Topinka Tomáš     46

 

Ideální počasí pro fanoušky doprovázelo tento zápas. Soupeř z Oslavic(e) přijel jako favorit, což předurčovalo druhé místo v tabulce. Nutno ale jedním dechem dodat, že Vlachovice se neřadí do kategorie "oblíbený soupeř". Z posledních čtyř zápasů jsme dvakrát vyhráli a dvakrát (velmi šťastně) remizovali. A tak se na malém hřišti od začátku odehrával lítý souboj plný osobních soubojů, nepřesností a pevných obran. I menší šance se daly počítat na prstech jedné ruky a za zaznamenání stojí pouze větší tlak hostů na konci prvné půle s několika závary před naší bránou.

Prakticky stejný obraz přinesl i druhý poločas. Hra pouze mezi vápny, dlouhé, nakopávané míče a s blížícím se koncem snaha o udržení alespoň jednoho bodu na obou stranách. A přece se na konci začalo něco málo dít. Domácím zachránil remízu David Ondra, když obětavě vykopl míč z brankové čáry do tyče a se štěstím i do bezpečí. Naši hráči měli spíš náznaky, ale ani Michal Čírek, ani Petr Svoboda nedokázali ve svých šancích přesně zakončit.

Spravedlivá remíza asi diváky moc nebavila. Účel světil prostředky. Tak alespoň vyzdvihněme naprosto skvělý a prakticky bezchybný výkon hlavního rozhodčího Romana Šoukala. On byl dnes nejlepším na hřišti.