image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2023/24 > Vlachovice - Bohdalec 4:3 (2:2)

Vlachovice - Bohdalec 4:3 (2:2)Datum konání:
28.4.2024

Střelci branek: 36.Čírtek Michal, 43.Svoboda Petr, 53.Čírtek Michal, 68.Svoboda Petr - 25.Lahodný Stanislav, 29.Sklenář Jan, 80.Lahodný Stanislav

    Jméno ŽK ČK  
20   Petr Jan [K] 26    
2   Růžička David      
3   Tatíček Kamil      
4   Doležal Pavel      
5   Topinka Tomáš      
6   Gabriel Pavel      
7   Čírtek Michal      
8   Hlaváč Kamil     75
9   Gloziga Jurij 77    
10   Svoboda Petr      
11   Trojan Lukáš     56
    Náhradníci ŽK ČK  
12   Staněk Jakub     75
13   Kopečný Josef     56

Krásné počasí provázelo první jarní domácí zápas a všichni čekali, zda se našim hráčům podaří prodloužit vítěznou sérii. Bohdalec je ale těžký soupeř. Úvod byl opatrný, alespoň do náznaků šancí se dostávali spíše domácí, Lukáš Trojan v těžké pozici netrefil bránu. Poté nebyl uznán gól Kamilu Hlaváčovi za předchozí faul. Poté vystrčili růžky hosté. Tvrdou ránu Petra Jaši brankář Vlachovic neudržel a Stanislav Lahodný měl pozici více než snadnou - 0:1. O pár minut později se do míče opřel Jan Sklenář a trefil přesně 0:2. Těžká situace, ale my opět ukázali charakter. Za dalších pět minut napřáhl z velké dálky Michal Čírtek a notně překvapil hostujícího gólmana - 1:2. A těsně před půlí po prostrkovačce chytře zakončil Petr Svoboda a do kabin se šlo na remízového stavu 2:2.

Ne nezajímavý fotbal pokračoval i po obrátce. Asi nejlepší hráč na hřišti, Michal Čírtek, se prosadil sice přesnou, ale ne příliš razantní střelou a obrat byl na světě - 3:2. Hosté bojovali, ale naši hráči opět velmi dobře bránili a když dokázal Petr Svoboda přesnou střelou k tyči zvýšit na 4:2, zdálo se, že je rozhodnuto. Nebylo. Hráči Bohdalce dále hrozili. Nejprve střelou do břevna, poté několika ošemetnými situacemi ve vápně. Po jedné z nich korunoval domácí gólman špatný den brankářů a totálně dezorientován si hodil vysoký míč do brány - 4:3. Do konce se už nic zásadnějšího, k našemu štěstí, nestalo.

Získali jsme další tři body, opět po poctivém výkonu. Zápasu by možná víc slušela remíza, štěstěna nám ale byla víc nakloněna.