image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2023/24 > Oslavice - Vlachovice 3:3 (1:1)

Oslavice - Vlachovice 3:3 (1:1)Datum konání:
24.9.2023

Střelci branek: 8. Kořínek Lukáš, 48. Jelínek Jiří, 77. Němec Ladislav - 44. Raus Štěpán, 87. Gabriel Pavel 89. Kopečný Josef

#   Jméno ŽK ČK  
1   Petr Jan [K]      
2   Růžička David     69
3   Doležal Pavel 57    
4   Beneš Tomáš      
6   Šandera Jan      
7   Čírtek Michal     46
8   Gloziga Jurij      
9   Hlaváč Kamil     77
10   Svoboda Petr      
11   Raus Štěpán     82
12   Topinka Tomáš      
#   Náhradníci ŽK ČK  
5   Staněk Jakub     69
13   Trojan Lukáš     82
14   Gabriel Pavel     46
15   Kopečný Josef     77

 Neuvěřitelný zápas. Fotbal nemá logiku. Jestli jsme měli smůlu v předešlých zápasech, v Oslavicích jsme si vybrali neskutečné štěstí. Popořádku. Oslavice favorit, první v tabulce. A rychlý gól už v osmé minutě. Nebyli jsme schopni déle držet míč, domácí nás fotbalově přehrávali. Doteď nechápu, co nespadlo do naší brány. Dorážky do prázdné, míč na brankové čáře, kdybychom prohrávali 5:0, nikdo se nemohl divit. O to větší šok jim připravil Štěpán Raus, který se na konci poločasu nejprve zastřeloval a minutu před koncem otřel míč o vnitřní tyč a vyrovnal na poločasových 1:1.

Druhá půle začala prakticky totožně jako první. Velmi rychlý gól po krásné akci do prázdné brány - 2:1. A opět, domácí kontrolovali hru. Byli lepší, ve středu hřiště nás předčili, šance střídala šanci. Ujala se pouze jedna, kdy se zkušeně prosadil Ladislav Němec - 3:1. Další šance či náznaky šancí ale hráči Oslavic až trestuhodně zahazovali. Zdálo se, že je rozhodnuto. Nebylo. Otěže zápasu vzali do rukou střídající hráči. Posledních deset minut jsme se vzepjali k neskutečným věcem. Ač to bylo po průběhu zápasu nepravděpodobné, zatlačili jsme domácí a nejprve Pavel Gabriel po rohu snížil a minutu před koncem Pepa Kopečný po rychlé akci vyrovnal na 3:3. Domácí se z toho nedokázali vyhrabat a už nereagovali.

Vzhledem k průběhu zápasu trochu nezaslouženě, ale za bojovnost si bod asi zasloužíme. Je zlatý.