Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2016/17 > Rozsochy B - Vlachovice 0:3 (0:1)

Radim Vališ poslal hosty do vedení

Zápas začal poměrně svižně. Na obou stranách se střídali šance či alespoň náznaky šancí. Za domácí mohl otevřít skóre Václav Kucharčík, zakončení ale nebylo důrazné. Pak se na druhé straně několikrát pokoušeli hosté ohrozit vlachovskou svatyni, buď ale byli nepřesní, nebo trefili místo, kde stál domácí brankář Ondřej Chalupa. Ten měl několikrát velké štěstí při centrech, kdy míč poskakoval v malém vápně a nikdo z hostujícího týmu nebyl schopen zakončit. Za vlachovské se připomněl Kamil Hlaváč, Marek Střešňák pokus z boku vytěsnil. V 19. minutě přišla ztráta domácích na soupeřově půli a Radim Vališ zakončil přesně do protipohybu Chalupy. Do poločasu ještě zaujal dalekonosný projektil Tomáše Hiesböcka, který zastavilo až břevno.

Béčko Rozsoch si dokráčelo pro tři body

Druhá půle byla podobná té první. Vlachovské hráče trápí koncovka a neschopnost řešit finální situace se projevila v plné kráse. Hrál se fotbal mezi vápny a lepším týmem byla rezerva Rozsoch. V 56. minutě propadla domácí obrana a Jakub Střešňák hlavou dokázal využít tyto zmatky k navýšení skóre - 0:2. Domácím taktika nakopávaných balónů vůbec nevycházela, bohužel náznaky šancí končily v naprostém zárodku. Rozsochy si pohlídaly zbytek zápasu a nakonec skóre navýšil těsně před koncem Luděk Gál. Konečné skóre tedy 0:3.