Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2015/16 > Vlachovice - Bohdalec 5:2 (3:1)

Vlachovice - Bohdalec 5:2 (3:1)

4.10.2015

Branky: 19. F. Krejčí , 20. L. Gabriel , 44. R. Břečka , 52. M. Petr , 86. L. Sláma - 6. L. Jaša , 51. J. Sklenář

Domácí Tomáš Hiesböck byl vyloučen

Velmi zajímavý průběh mělo utkání ve Vlachovicích. Hostující Bohdalec přijel jako favorit a podle toho také vstoupil do zápasu. Nejprvé hosté nastřelili tyč, ale v 6. minutě už byli úspěšní. Luboš Jaša využil křižnou nahrávku a prosřelil brankáře Němce. Zápas byl velmi tvrdý, nutno říci, že v mezích fair play. Souboje uprostřed hřiště začali domácí postupně vyhrávat a pomalu vystrkávali růžky. Ve dvacáté minutě se jim povedl dokonalý obrat. Filip Krejčí využil zaváhání bohdaleckého obránce a vyrovnal lehkou tečí podél brankáře Jaši. Prakticky stejnou situaci se stejným koncem zakončil Lukáš Gabriel a Vlachovice vedly 2:1. A nadále byly lepší. Trochu necitlivě vstoupil do hry pan rozhodčí, který ve 30. minutě velmi přísně vyloučil Tomáše Hiesböcka. Domácí ale do konce poločasu nejenže dokázali v poklidu uhlídat defenzivu, ale v poslední minutě po rychle rozehraném autu protlačil míč do sítě Roman Břečka.

Vlachovice i v deseti dovedly zápas do vítězství.

Druhý poločas začal mírným tlakem domácích. Byli důraznější a i v deseti drželi příznivý výsledek. Jedinou výraznější chybu vyrobil Tomáš Beneš a bohdalecký Jan Sklenář snížil. Na rychlý gól ale přišla rychlá odpověď. Lukáš Gabriel chytře prostrčil na Miroslava Petra a ten opět zvýšil na rozdíl dvou branek. Vlachovští hráči bojovali, jejich touha získat první výhru byla zřejmá. Hostům se povedlo vstřelit branku, ta pro ofsajd nemohla platit. Jednoduchá hra se nakonec domácím vyplatila ještě jednou. Po standardní situaci se hlavou prosadil Ladislav Sláma a uzavřel tak zápas na konečných 5:2.