image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2013/14 > Březí-Březské - Vlachovice 3:0 (2:0)

Březí-Březské - Vlachovice 3:0 (2:0)Datum konání:
12.10.2013

Sobotní termíny jsou smrtelné. Asi čtyři lidi stabilní sestavy dnes nemohli a my v Březí ukázali hodně špatnou tvář.

Úvod zápasu nám hrubě nevyšel. Po sérii chyb prostřelil domácí hráč našeho brankáře a my prohrávali. Oproti minulým zápasům se naši hráči nedokázali probudit a matným výkonem nemohli konkurovat hráčům z Březí. Ti byli rychlejší, fotbalovější a celkově působili sehranějším dojmem. Předváděli pohledné kombinace a naši hráči nestíhali. Po jedné z nich se dokázali prosadit podruhé a bylo to 2:0. Ještě do poločasu jsme inkasovali potřetí, hlavní rozhodčí nepochopitelně neuznal gól pro ofsajd. To vykompenzoval na druhé straně, kdy nám, také nepochopitelně, neodpískal penaltu. To byla po hříchu jediná šance nejen v první půli, ale i v celém zápase.

Druhý poločas jsme totiž hráli proti větru a výborní domácí už nás nepustili vůbec k ničemu. Byli jsme za statisty a byl až zázrak, že jsme dlouho neinkasovali. A nebylo to ani tak hrou obrany, ale totální střeleckou nemohoucností hráčů z Březí. Kdybychom prohráli 7:0, nemohl se nikdo divit. Domácí zahazovali jednu gólovku za druhou, neproměnili ani penaltu a prosadili se až po zkratu dvou našich obránců.

Dnes jsme totálně vybouchli. Nejenže jsme kvalitativně nestačili, ale zoufale chybělo nasazení a bojovnost. Bezkrevný výkon kontrastoval s bojovností a herní kvalitou domácích. Po dvou výhrách a dobrých výkonech to byla studená sprcha. Nutno dodat, že tak dobrého soupeře, který by nás tak moc přehrál, jsme letos nepotkali.

  minut gólů ŽK ČK
Petr Jan 90      
Beneš Tomáš 90      
Hiesböck Tomáš 78      
Janošec Michal 90   1  
Lankaš Jaroslav 90      
Lossgott Jan 90      
Nečas Jan 55      
Petr Josef 78      
Janeba Julius 31      
Růžička David 90      
Sláma Ladislav 90   1  
Rous Jan 59      
Svoboda Ondřej 12      
Šandera Jan 35