image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2012/13 > Vlachovice - Polnička 1:1 (1:1)

Vlachovice - Polnička 1:1 (1:1)Datum konání:
12.5.2013

Po sérii nezdarů na nás čekala Polnička. Tým, který se během posledního roku nebývale zlepšil a už to není soupeř, se kterým se povinně boduje. Navíc si na nás hosté dost věřili.

Zápas se rozjížděl pomalu a zpočátku jaksi chyběla invence. Oby týmy nebyly schopny výrazněji ohrozit branku soupeře. K naší hře je nutné dodat, že se oproti poslednímu zápasu s Pohledcem zlepšila o sto procent a my si najednou byli schopni tvořit šance. A hned tu první proměnil Honza Janeba, když dotlačil míč poskakující po břevně a my vedli. Ne však na dlouho. O pár minut později hosté potrestali několikanásobný nedůraz a bylo srovnáno. Polnička začala být aktivnější, ale do konce první půle měly oba týmy ještě po jedné velké šanci. Skóre beze změny.

Druhý poločas vstoupilo do hry počasí. Postupně začalo pršet a chvílemi se na hřišti odehrával slušný liják. Tyto podmínky pravděpodobně vyhovovaly hostům. Dostávali se do obrovských šancí, a když nás nezachránila tyč, selhal soupeřův útočník. Pokud budeme přesní, hráči Polničky měli tři stoprocentní a další tři velké šance. Abychom nebyli za úplné otloukánky, i my se do příležitostí dostávali. Bohužel si dnes Jarda Hamřík špatně seřídil mířidla a Kamil Krbek na konci zápasu neměl dost štěstí. Ale to by bylo pro soupeře hodně kruté.

Zápas skončil nerozhodně, ale větší radost z toho máme my. První body na jaře nás mohou povzbudit a více šancí měla rozhodně Polnička.

  minut gólů ŽK ČK
Petr Jan 90      
Beneš Tomáš 60   1  
Janeba Jan 90 1    
Hamřík Jaromír 90   1  
Janošec Michal 90      
Krbek Kamil 90      
Nečas Jan 90      
Petr Miroslav 90      
Rous Jan 80      
Smejkal Radek 90   1  
Šandera Jan 90      
Matuška Dan 10      
Růžička David 30