Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2012/13 > Vlachovice - Polnička 1:1 (1:1)

Vlachovice - Polnička 1:1 (1:1)

12.5.2013

Po sérii nezdarů na nás čekala Polnička. Tým, který se během posledního roku nebývale zlepšil a už to není soupeř, se kterým se povinně boduje. Navíc si na nás hosté dost věřili.

Zápas se rozjížděl pomalu a zpočátku jaksi chyběla invence. Oby týmy nebyly schopny výrazněji ohrozit branku soupeře. K naší hře je nutné dodat, že se oproti poslednímu zápasu s Pohledcem zlepšila o sto procent a my si najednou byli schopni tvořit šance. A hned tu první proměnil Honza Janeba, když dotlačil míč poskakující po břevně a my vedli. Ne však na dlouho. O pár minut později hosté potrestali několikanásobný nedůraz a bylo srovnáno. Polnička začala být aktivnější, ale do konce první půle měly oba týmy ještě po jedné velké šanci. Skóre beze změny.

Druhý poločas vstoupilo do hry počasí. Postupně začalo pršet a chvílemi se na hřišti odehrával slušný liják. Tyto podmínky pravděpodobně vyhovovaly hostům. Dostávali se do obrovských šancí, a když nás nezachránila tyč, selhal soupeřův útočník. Pokud budeme přesní, hráči Polničky měli tři stoprocentní a další tři velké šance. Abychom nebyli za úplné otloukánky, i my se do příležitostí dostávali. Bohužel si dnes Jarda Hamřík špatně seřídil mířidla a Kamil Krbek na konci zápasu neměl dost štěstí. Ale to by bylo pro soupeře hodně kruté.

Zápas skončil nerozhodně, ale větší radost z toho máme my. První body na jaře nás mohou povzbudit a více šancí měla rozhodně Polnička.