Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2011/12 > Bobrová B - Vlachovice 1:1 (1:1)

Bobrová B - Vlachovice 1:1 (1:1)

26.5.2012

Sobotní zápasy představují problém s počtem lidí a paradoxně podruhé v Bobrové se nám stalo, že jsme nezačali v jedenácti lidech. Bobrová této výhody využila, bohužel s výrazným přispěním našeho brankáře. Asi po dvaceti minutách jsme byli kompletní. Je pravda, že obraz hry se výrazněji nezměnil. I v deseti lidech jsme drželi krok, ale domácí si dokázali vypracovávat více šancí. Naši hráči tolik draví nebyli, soupeře jsme ohrozili pramálo. Proto jako blesk z čistého nebe přišlo vyrovnání Michala Janošce asi po půlhodině hry. Do poločasu se už skóre neměnilo.

Druhá půle už byla zajímavější. Na hřišti sice vítězila kopaná, ale oba týmy se dostávaly do šancí. Na naší straně mohl strhnout vedení Kamil Krbek a Jirka Ročárek, Bobrová zase spálila minimálně dvě vyložené tutovky. Další menší šance se víceméně střídaly, ale konečná remíza už zůstala.

Díky tomu jsme ztratili možnost skončit lépe než čtvrtí.