image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2008/09 > Vlachovice - Radostín B 2:0 (0:0)

Vlachovice - Radostín B 2:0 (0:0)Datum konání:
12.10.2008

Střelci našich branek:
50. min - Radek Smejkal 1:0
87. min - Josef Gabriel 2:0

 Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Jan Šandera (60. Zbyněk Sláma), Karel Petr, Radek Smejkal, Michal Janošec - Jan Janeba (67. Radek Šustáček), Miroslav Petr, David Růžička, Martin Hušek - Petr Ptáček, Josef Gabriel

Radostín je vždycky nepříjemný soupeř. Má spoustu dobrých hráčů, ale nám se proti nim vcelku daří. Prohráli jsme s nimi zatím pouze jednou a to ještě vlastní chybou.
Hosté přijeli v přesném počtu 11 lidí ale zakousli se do nás opravdu tvrdě. Neustálý tlak s velkým množstvím šancí a střel jsme odráželi kolikrát se štěstím a za první půlku jsme si zasloužili minimálně 3 góly. Naše hra se nedařila. Míč odskakoval, kupili jsme nepřesné přihrávky, nechávali hosty neobsazené, prostě jsme celkově tápali. Za první půlku jsme vyprodukovali jednu střelu na bránu, o šancích nemůže být řeč.
Po obrátce ale přišel příjemný obrat. Po zahrání standardní situace se po bolestivém, ale bezchybném zpracování, prosadil Radek Smejkal a to byla pro hosty sprcha. My se uklidnili, což se ale nedá říct o některých hostujících hráčích. Hra se začala kouskovat, přibylo soubojů a dost se jiskřilo. Radostín se snažil, bojoval, ale už si nic výraznějšího nevytvořil. Nám se naopak otevíral prostor k rychlým výpadům a po tyčce Petra Ptáčka se v samém závěru prosadil přesnou střelou Pepa Gabriel a rozhodl.
Vyhráli jsme 2:0, ale především z výkon v první půli to bylo hodně se štěstím.