Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2008/09 > Věchnov - Vlachovice 4:0 (4:0)

Věchnov - Vlachovice 4:0 (4:0)

7.6.2009

Střelci našich branek:

Sestava:
Radek Smejkal - Jan Janeba, Karel Petr, Ladislav Sláma, Petr Svoboda (45. Jan Šandera) - Radek Šustáček (45. Zdeněk Petr), Josef Petr, Miroslav Petr, Radek Šustáček - Miroslav Krondráf, Jan Petr

Zoufalá situace se sestavou nás donutila udělat několik změn, které nám neměly pomoci vyhrát, ale odehrát tento zápas. Do brány šel zraněný a šlo se na věc. Začátek nebyl zlý, jenom se nedařila kloudná nahrávka, a tak jsme nebyli schopni atakovat soupeřovu bránu ani náznakem šance. Asi po 20 minutách začalo hořet v obraně a Věchnov po větších či menších chybách nasázel do poločasu 4 góly. A jak je poslední dobou zvykem, bylo po zápase.
Druhá půle se opět podobala té z minulých zápasů. Nezáživný pěší fotbal se snahou udržet výsledek. Gólových šancí moc nebylo, Věchnov střílel z dálky, ale bezúspěšně. My prakticky vůbec nic. Klasicky ostudně se projevili opilí fandové Věchnova, kteří i za rozhodnutého stavu prokázali svoji dlouhodobě nízko položenou fandící schopnost založenou na vulgárních a nechutných výpadech vůči komukoliv ze soupeřovy strany.
Prohráli jsme 4:0 a už nám chybí jen 2 zápasy.