image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2008/09 > Hamry nad Sázavou - Vlachovice 3:1 (3:0)

Hamry nad Sázavou - Vlachovice 3:1 (3:0)Datum konání:
24.4.2009

Střelci našich branek:
65. min - Ladislav Sláma 3:1

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - David Růžička, Karel Petr, Zbyněk Sláma, Michal Janošec - Ladislav Sláma (80. Petr Svoboda), Miroslav Petr, Martin Hušek, Jan Janeba - Radek Smejkal (46. Jan Šandera) Radek Šustáček

Po celý podzim posloucháme ve Vlachovicích urážky a výsměchy kvůli hřišti a kabinám, ale na čem se hraje v Hamrech, to zůstává rozum stát.
Každopádně jsme přijeli na hřiště prvního a od začátku jsme to pociťovali. Bázlivá hra bez myšlenky, žádná kloudná akce ani střela. Na omluvu hráčů lze říci jen fakt, že to na tom terénu nešlo. Celý první poločas jsme si zvykali na hřiště, kde chyběl centimetr roviny. Hrbolatý terén nám činil nemalé problémy a naše hra byla těžce nekoukatelná. To Hamry hrály jinak. Vepředu i vzadu operovali dlouháni a jednoduchými nákopy nás přehrávali a dostávali se do šancí. Přes drtivý tlak a řadu čistých gólovek, včetně penalty, jsme inkasovali smolné branky. První a třetí po nečekaných odskocích, druhý po faulu a našeho hráče. To nic nemění na faktu, že jsme si prohrávat zasloužili. Po půlce to bylo 3:0 a bylo zle.
Na druhou půlku jsme provedli změny a hned to bylo znát. Hamry se už tolik nehnaly dopředu a my začali hru vyrovnávat. V některých fázích jsme měli i navrch, ale šance nepřicházely. Pak se z rohu prosadil Ladislav Sláma, ale víc nám soupeř nedovolil. Nezmohli jsme se na víc, než na pár náznaků šancí.
Prohráli jsme 3:1 a dojem, že to na jaře není ono pokračuje i přes výhru ve Věchnově. Prostě to nějak není ono.