Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Vlachovice - Sněžné 3:3 (1:1)

Vlachovice - Sněžné 3:3 (1:1)

15.6.2008

Střelci našich branek:
25.min - Jiří Ročárek 1:0
53. min - Miroslav Petr 2:1
85. min - Radek Smejkal 3:3

Jan Petr - Petr Svoboda (75. Radek Smejkal), Karel Petr, Michal Janošec, Zbyněk Sláma - Ladislav Sláma, Miroslav Petr, Martin Hušek, Jiří Ročárek- Tomáš Horní, Julius Janeba (55. Radek Šustáček)

Předposlední hrací víkend přinesl trochu sklidnění. Alespoň co se složení týče. Zkusili jsme nového hráče (Tomáš Horní) a po dlouhé době jsme byli dva na střídání.
Sněžné okupuje spodek tabulky, ale hodně zápasů hraje nekompletní (nejsme sami), takže jsme chtěli bodovat. K naší smůle se ale i hosté dnes sešli a utkání slibovalo vyrovnanou hru. Začátek vyšel lépe nám, dostávali jsme soupeře pod tlak, ale nedařilo se nám dostávat do zakončení. Sněžné naopak svoji jedinou velkou šanci mělo gólovou, ale taky bez konečného úspěchu. Do vedení jsme se dostali my. Jirka Ročárek tečovanou střelou nedal gólmanovi šanci - 1:0. Hra byla nadále vyrovnaná a hosté se snažili hodně střílet. Nakonec ale srovnali z individuální akce. Jejich nejlepší hráč prošel středem hřiště a se štěstím nadvakrát srovnal. Poločas končil 1:1.
Druhou půli jsme chtěli soupeře zatlačit a dát co nejdřívě branku. To se povedlo, kdy Míra Petr trestným kopem, který by si už klidně mohl dát patentovat, strhl vedení na naši stranu. Je zajímavé, jak jsou naše vzájemné zápasy s tímto soupeřem vyrovnané. Většinou vždy rozhodují individuální chyby a závěr bývá hodně zajímavý. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Sněžné srovnalo z rohu a zanedlouho se dokonce ujalo z penalty vedení. Navíc se žalostně nedařilo naším zakončovatelům a nikdo nebyl schopen dát i nejvyloženější šanci. Tak musela pomoci haluz obránce. Radek Smejkal nachytal z dálky soupeřova brankáře a bylo 3:3. Nakonec jsme mohli vyhrát, ale....(sousede, tohle se vlastním nemává :-)).... v poslední minutě to prostě nevyšlo.
Zápas neměl vítěze. Asi spravedlivě. Sněžné rozhodně nepředvedlo výkon hodný svému postavení. Bohužel pro nás.