image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Uzavření hlavního vchodu do nemocnice

Uzavření hlavního vchodu do nemocniceV souvislosti s výstavbou vstupního pavilonu dojde od 16.8.2023 k uzavření hlavního vchodu do nemocnice. Uzavírka bude trvat 10 měsíců, tj. do května roku 2024. Uzavírka je nutná z důvodu provádění stavebních prací na vstupu do nemocnice v rámci projektu „Rekonstrukce vstupního pavilonu“
Nemocnice spolu se zhotovitelem stavby vytvořili následující podmínky pro pohyb osob a pro provoz vozidel v areálu nemocnice:

  1. Je zhotoven nový vchod pro pěší osoby nebo osoby na invalidním vozíku v horní části nemocnice (pod horní lékárnou). Tento vchod je dostupný z centrálního parkoviště. Blíže viz obrázek č.1 níže.
  2. Vjezd do nemocnice pro všechna vozidla je umožněn ze spodní části v místě výjezdové brány – viz obrázek č.2. Je společná vjezdová a výjezdová brána. Závora u této brány bude trvale otevřená.
  3. Pohyb vozidel po komunikacích v areálu nemocnice je obousměrný.
  4. Parkování vozidel v areálu nemocnice zůstává beze změny, tedy parkování je možné pouze na vyhrazených parkovištích.
  5. Horní lékárna je otevřená – vchod je možný z areálu nemocnice. Vchod z ulice Žďárské bude uzavřen. Pro imobilní pacienty bude u vstupu ke schodišti k lékárně z areálu nemocnice k dispozici zvonek pro možnost přivolání pomoci.
  6. Autobusová zastávka městské hromadné dopravy je přesunutá ke kotelně. Autobus bude zajíždět do areálu nemocnice spodní bránou a pojede okolo kotelny s výjezdem opět ve spodní bráně. Blíže viz obrázek č.2 níže.
  7. Na nový přechod pro chodce a na nový vjezd do nemocnice upozorní nové dopravní značení. Pro vlastní bezpečnost dbejte proto dopravních značek.
    Na uzavírku upozorněte své dodavatele, popřípadě uzpůsobte své logistické procesy této nové situaci

V případě dotazů nebo podnětů piště na e-mail: jiri.drdla@nnm.cz.

Plánky a celá zpráva - ZDE