Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2010/11 > Vlachovice - Sněžné 0:4 (0:3)

Vlachovice - Sněžné 0:4 (0:3)

17.4.2011

I přes několi změn v týmu se nepovedlo na jarní část přivést prakticky žádnou posilu. Jako tradičně jsme na první utkání měli hojnou účast, ale nemohl jsem se zbavit dojmu, že to bude špatné.

Sněžné opět nastoupilo s ideální kombinací zkušených hráčů s mladými a velmi snaživými úderníky. Navíc fotbalově vysoko nad všemi ční jejich kapitán, který místy až humorně diriguje svůj tým. Naše malé hřiště není ideální místo pro líbivý fotbal a tak se dnes na hřišti odehrával boj se vším, co ktomu patří. Nepřesnosti, nakopávané míče, hra na náhodu. Oba týmy přispěly ke kráse fotbalu opravdu pramálo. Bohužel pro nás, Sněžné nedělalo chyby. Dnešní utkání jednoznačně rozhodly hrubky, kterými jsme soupeře obdarovávali. Špatný den měl náš brankař, ale špatně hrál celý tým. Do poločasu jsme prohrávali 3:0 a výkonem jsme spíš trápili přihlížející diváky. Po obrátce přidalo Sněžné po pěti minutách čtvrtou branku a zbytek zápasu se odehrával pouze stylem "kdo výš vykopne balón".

Prohráli jsme 4:0 a ukázala se smutná realita. Přestáváme stačit.