Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2010/11 > Bory B - Vlachovice 5:2 (1:1)

Bory B - Vlachovice 5:2 (1:1)

16.10.2010

Sobotní zápasy bývají zlo pro kluby z malých vesnic. Do Borů nás odjelo po mnohých omluvách akorát jedenáct a to ještě dva byli na hraně zranění.

Bory byl náš tabulkový soused, chtěli jsme určitě vyhrát a vyhoupnout se před ně. Bohužel nezadařilo se. S oslabeným týmem nelze dělat divy. Sice jsme vedli, ale Bory dokázaly ještě v první půli vyrovnat. Opět se ukázala naše bolest největší a tou je koncovka. V prvním poločase jsme měli vést o 3 branky a mohl být klid.

O přestávce oba zranění hráči odstoupili a nás zachraňovali postupně přijíždějící. Domácí dokonale využili chvilkové početní výhody a dvěma rychlými góly krátce po obrátce rozhodli zápas. My se zmohli pouze na korekci a Bory už si v klidu zápas pohlídaly.

Prohráli jsme 5:2, což je ohromná škoda. Bohužel se na jaře budeme muset rozloučit s Patrikem Sedláčkem a Kamilem Tatíčkem, kterým končí hostování a bohužel zůstali hluboko za očekáváním.