image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2008/09 > Vlachovice - Bobrová B 4:2 (3:0)

Vlachovice - Bobrová B 4:2 (3:0)

Datum konání:
28.9.2008

Střelci našich branek:
1. min - Petr Ptáček 1:0
35. min - Miroslav Petr 2:0
42. min - Martin Hušek 3:0
51. min - Radek Šustáček 4:0

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Jan Šandera, Karel Petr, Radek Smejkal, Michal Janošec - Ladislav Sláma, Miroslav Petr, Martin Hušek, Petr Ptáček - Radek Šustáček, Josef Gabriel

Proti Bobrové jsme měli výborný začátek. Asi po půlminutě hry vybojovali naši hráči svým důrazem dobrou pozici pro Petra Ptáčka a ten se z hranice vápna trefil náramně - 1:0. Hosté byly evidentně zaskočeni. Nás ale první branka také ukolébala a na chvíli jsme vypadli ze hry. Toho Bobrová naštěstí vůbec nevyužila a jejich veškerá snaha končila na hranici našeho vápna. Byly to opravdu jen vzdálené náznaky šancí, kterými nás soupeř "ohrožoval". Po půlhodině hry se začalo dařit našim hráčům. Miroslav Petr nádhernou ranou z dálky vymetl šibenici a zvýšil. Třetí trefu přidal v závěru poločasu Martin Hušek a my obraceli strany s nesmírně lichotivým skóre 3:0.
A nebylo všemu konec. Radek Šustáček se na začátku druhé půle trefil přesně k tyči a Bobrová byla na ručník. Nadále jsme ale potvrzovali, že se dosti nadřeme na gól a neustále nám chybí důraz při zakončení, protože šancí jsme měli opět požehnaně. Jenže asi dvacet minut před koncem jsme opět polevili a hosté začali dotírat. Pár šancí a střel naše obrana ještě odvrátila, ale také "vyprodukovala" jednu penaltu. Tu se štěstím soupeř proměnil. A když o tři minuty později parádním vlastencem snížil Karel Petr na 4:2 a začalo to být zajímavé. Bobrová vycítila šanci a chtěla ještě zabojovat. Spravedlnost ale nebyla slepá, protože celý zápas jsme měli v rukou my. I závěr byl bravurně zvládnutý, soupeře jsme už k ničemu nepustili (tedy až na tu tyčku). Ale i my jsme mohli zvyšovat, jenže ta koncovka. No a o té červené se mi ani nechce psát.
Fotbalisté Vlachovic rozjeli parádní sérii. Neprohráli jsme už 6 zápasů v řadě a teď nás čekají vedoucí Hamry. Kéž bychom tuto sérii nepřerušili.