Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2008/09 > Radostín B - Vlachovice 3:0 (2:0)

Radostín B - Vlachovice 3:0 (2:0)

5.6.2009

Střelci našich branek:

Sestava:
Jan Petr - Michal Janošec, Karel Petr, Radek Smejkal (60. Petr Svoboda), David Růžička - Jan Janeba, Miroslav Petr, Martin Hušek, Radek Šustáček - Miroslav Krondráf, Jiří Ročárek

Málokterý tým se těší na konec jara tak moc, jako my. Momentálně se nacházíme v hluboké krizi a všechny články, proč tomu tak je, by byly velmi podobné. Nutno dodat, že v Radostíně jsme nebyli až tak pasivní a oproti jiným zápasů jsme si vytvářeli gólové šance, ale naše produktivita se rovnala nule.
Radostín hrál hůře, než v prvním zápase. My mohli jít do vedení asi po dvouch minutách, ale střelu Honzy Janeby vytáhl domácí brankář zázračně na břevno. Hra byla vyrovnaná, my jsme předváděli slušné kombinace, ale prozatím chyběla finální přihrávka. To Radostín na otm byl lépe, když ze žádné šance vstřelil první gól, resp. jsme si dali parádního vlastence. Karlovi to poslední dobou stříli velmi dobře. Jenže my se nesložili a vytvořili si gólové šance, ale bez gólového efektu. Druhý zkrat vzadu pak ztrestal soupeř podruhé a v poločase jsme prohrávali o dvě branky.
Po obrátce nám, stejně jako v předchozích zápasech, ubývaly síly a Radostín zápas jen dohrával. Takže podívaná asi nic moc. Úbytek sil dovoloval domácím útoky do otevřené obrany a my byli zralí na výprask. Žádná šance se ale neujala a ani na naší straně se skóre neměnilo. V poslední minutě korigoval Radostín na konečných 3:0 a my poprvé na jaře nedali ani gól.