Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2008/09 > Hamry nad Sázavou - Vlachovice 6:2 (5:0)

Hamry nad Sázavou - Vlachovice 6:2 (5:0)

24.5.2009

Střelci našich branek:
53. min - Ladislav Sláma 5:1
63. min - Ladislav Sláma 5:2

Jan Petr - Radek Smejkal (68. Petr Svoboda), Karel Petr, Ladislav Sláma, Jan Šandera - David Růžička, Miroslav Petr, Martin Hušek, Radek Šustáček - Miroslav Krondráf (72. Zbyněk Sláma), Jiří Ročárek

Nevím čím to je, ale na Hamry se nám nějak nedaří. Nedokážu pochopit fakt, že toto jaro jsme schopni inkasovat za poločas tolik branek. Ale je pravda, že Hamry nás dnes svoji hrou zostudili. Jejich taktice jsme nebyli schopni čelit a domácí útočníci snadno proměňovali šance, které jsme jim darovali jako na podnose. Bylo opravdu frustrující sledovat rozdíl mezi oběma týmy. V plné nahotě se ukázala krutá pravda - momentálně nemáme tým na boj o špici. Chybí kvalita a to vzadu, záloze i ve útoku. Bohužel to hráči Hamrů zjistili a nastříleli za poločas pět branek.
Po obrátce logicky polevili a my přebírali iniciativu. Dvě branky, vstřelené Ladislavem Slámou, ale nedokázaly nic víc, než zkorigovat výsledek. I Hamry měly nadále šance, a ne malé. Nakonec jsme přece jen inkasovali a prohráli jsme 6:2.