Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2013/14 > Vlachovice - Velká Losenice 2:1 (2:0)

Vlachovice - Velká Losenice 2:1 (2:0)

11.5.2014

Bylo zřejmé, že odpustek za ostudu v Herálci vykoupíme výhrou a lépe i dobrým výkonem. První podmínku jsme splnili, druhou už méně.

Začátek byl hodně rozpačitý. Jakoby nám nervozita z posledního výkonu svazovala nohy. Ale postupně se začalo blýskat na lepší časy. Asi po čtvrthodině jsme začali přebírat aktivitu a Losenice se dostávala do defenzivy. A přicházely i šance. Několikrát nám chybělo kousek štěstí. A nakonec se prosadil přesnou střelou z rohu vápna Roman Břečka. I hosté občas zahrozili, ale žádné velké příležitosti to nebyly. A nám se navíc povedlo do poločasu zvýšit. To se z přímého kopu nádherně prosadil Miroslav Petr.

Druhá půle už tak zajímavá nebyla. Po několika přeháňkách byl terén velmi kluzký a na hřišti se odehrával spíše boj. Navíc Velká Losenice snížila. Jejich standardní situace byly velmi dobře zahrané a nakonec se po jedné z nich prosadili. Zadělali jsme si na malý problém. Ten jsme mohli několikrát zažehnat, ale nikdy jsme nedotáhli náznaky dobrých šancí do konce. A protože se hosté také neprosadili, získali jsme 3 body za výhru 2:1.