Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2012/13 > Vlachovice - Herálec B 4:3 (3:0)

Vlachovice - Herálec B 4:3 (3:0)

26.8.2012

V silném Herálci jsme na úvod neměli vůbec lehkého soupeře a hosté také potvrdili svoji kvalitu. Bohužel pro ně jsme měli vysokou produktivitu a velké štěstí.

Během prvního poločasu se nám podařilo po individuálních chybách v defenzivě Herálce útect na rozdíl tří branek. Nejprve se po přímém kopu prosadil Michal Janošec, chvíli na to doklépával míš do prázdné branky Miroslav Petr a ještě před půlí navyšoval Radek Smejkal. Soupeř nebyl horší, ale střely ze střední vzdálenosti byly buď nepřesné nebo málo nebezpečné. Výraznější komplikaci nám nachystal Michal Janošec zbatečným vyloučením, kdy dokázal inkasovat dvě žluté karty v rozmezí deseti minut.

Druhá půle začala velkým náporem Herálce a branky visely ve vzduchu. Neustálé ostřelování a obléhání naší brány přineslo ovoce asi po čtvrthodině druhé půle a hosté snížili. Navíc proti deseti jejich chuť narostla a hrozili dále. Měli i obrovské příležitosti, ale nás se dnes drželo štěstí a výsledekjsme drželi. Jako blesk z čistého nebe přišel náš čtvrtý gól. Jirka Ročárek vběhl mezi nerozhodné obránce a brankáře Herálce a zkoprnělé hosty dorazil. Ti se vzpamatovali asi deset minut před koncem a během krátké chvilky dvakrát skórovali. V posledních minutách nás zachránila tyč a my už si cennou výhru 4:3 udrželi.

Po dlouhé době jsme zahájili sezónu výhrou.