Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2010/11 > Vlachovice Rozsochy B 1:2 (1:1)

Vlachovice Rozsochy B 1:2 (1:1)

22.5.2011

Rozsochy jsou v současné době druhým kandidátem na postup a po dnešním zápase se dá směle tvrdit, že zaslouženým. Oproti Jívoví se zde dnes hosté prezentovali fotbalem, který po celou dobu nutil naše hráče bránit a mnohokrát nás zachraňovala velká porce štěstí.

Do utkání lépe vstupil soupeř a kdyby během prvních dvaceti minut vedl 3:0, nikdo by se nedivil. Rozsochy byly ve všem lepší. Nutno dodat, že i my se snažili, ale náznaky šancí končily před vápnem. To hostující útočníci pálili jednu tutovku za druhou a dlouho se nemohli prosadit. Asi po dvaceti minutách jim ake vyšel roh a bylo to 0:1. Jako blesk z čistého nebe ale přišlo vyrovnání po rychlé kombinaci dorážel Honza Janeba. Rozsochy nadále tlačily, ale do poločasu se skóre neměnilo.

Lichotivý výsledek jsme drželi i druhou půlku. Tím spíš, že hosté trochu polevili a občas nás nechali ohrozit bránu. Ani jeden z brejků Honzy Šandery se ale neujal. Když už se zdálo, že se soupeř začne utápět v křeči, pomohli mu naši hráči zpět do sedla. Nejprve nedůrazem nechali tečovat střelu a ta skončila v síti. A místo očekávaného náporu byl po druhé žluté hloupě vyloučen Jirka Ročárek a v deseti jsme už nestačili. Hosté si začali vytvářet tlak a od dalších gólů nás zachraňovaly tyče, štěstí i nemohoucnost utočníků z Rozsoch.

Sice jsme prohráli 2:1, ale bojovný výkon nás dlouho držel v naději, že si s lídrem soutěže můžeme uhrát nějaký bod. To se bohužel nepovedlo. Ale asi by to nebylo spravedlivé.