Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Vlachovice - Křoví B 2:1 (1:0)

Vlachovice - Křoví B 2:1 (1:0)

13.4.2008

Střelci našich branek:
32. min - Zdeněk Petr 1:0
61. min - Miroslav Petr 2:0

Jan Petr - Karel Petr, Radek Smejkal, Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Radek Šustáček (63. Ladislav Sláma), Miroslav Petr, Michal Janošec, Jiří Ročárek - Josef Gabriel, Zdeněk Petr (73. Petr Svoboda)

V zápase proti Křoví jsme chtěli odčinit neslavný výsledek z podzimu, kdy jsme si odvezli prohru 2:6. Tentokrát se soupeř se těžko dával dohromady a začal s obráncem v bráně. Brankař dorazil až tak po deseti minutách.
Samotné utkání bylo poměrně bojovné, hosté si rozhodně nepřijeli pro porážku. Během prvního poločasu jsme si vytvořili několik šancí, po hříchu i ty vyložené jsme nedotáhli do konce. Až ke konci poločasu se prosadil, po přesném centru ze strany, Zdeněk Petr hlavou a vedli jsme. Ke konci půlky začal kousat i soupeř a jen díky jeho nepřesnostem jsme neinkasovali.
Druhá půlka byla velmi podobná té první. Na našem malém hřišti se moc kombinovat nedá, a tak se bojovalo. Hráči Křoví se snažili vyrovnat, ale nedařilo se jim ve finální fázi. Po jedné nepřesné standardní situaci hostů jsme se dostali do brejku a na několikátý pokus dostal míč do brány Miroslav Petr. Definitivní pojistku mohl udělat opět Miroslav Petr, ale nařízenou penaltu mu brankař vystihl. A přišel trest. Po ruce v našem vápně měli šanci pokutového kopu i hosté a jejich střelec se nemýlil – 2:1. Posledních deset minut se hosté snažili vyrovnat, měli i slibné šance, ale naše obrana odolala a my tak získali první tři body na jaře.