Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Vlachovice - Rozsochy B 3:2 (2:1)

Vlachovice - Rozsochy B 3:2 (2:1)

10.5.2015

Branky: 24. J. Nečas , 40. T. Hiesböck , 57. J. Lankaš

Utkání výrazně ovlivnil silný vítr. První poločas domácí tuto výhodu využili a Rozsochy tlačili. Šance ale nepřicházely ani na jedné straně, až v 24. minutě po dlouhém výkopu chyboval brankář Láznička a Jan Nečas neměl problém do prázdné branky dorazit podběhnutý balón. I nadále byli hráči Vlachovic lepší, hosté hráli na dlouhé nákopy, ale silný protivítr jim jejich plány hatil. Ve 40. minutě fauloval hostující brankář Tomáše Hiesböcka a sám faulovaný s přehledem zvýšil. Prakticky z protiútoku a ztrátě balónu se dokázal Marek Šafránek prosadit hlavou a zápas získal nový náboj.

Druhý poločas hráči Rozsoch přitlačili a měli několik šancí srovnat skóre. Asi patnáct minut byli lepším týmem, ale asi po hodině hry se nejhezčí akcí zápasu prezentovali Jan Nečas a zakončující Jaroslav Lankaš. Domácí získali uklidňující náskok a vypadalo to, že utkání bude v klidu dohráno. Silný vítr hře rozhodně neprospíval, fotbal spíše trpěl. Chvíli před koncem se ale nadvakrát prosadil nejlepší hráč Rozsoch Pavel Kučera a bylo zaděláno na drama. Byla to bohužel jeho poslední fotbalová akce, při dalším souboji si ošklivě zlomil ruku a zápas pro něj skončil. Hráči Vlachovic pak zápas v klidu dohráli a i přes nastřelené břevno hostů uhájili výsledek 3:2