Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Vlachovice - Polnička 4:2 (1:2)

Vlachovice - Polnička 4:2 (1:2)

19.10.2014

Branky: Němec Radim 3, Hiesböck Tomáš - vlastní, Podloucký Karel;

A máme borce na konec...jo, už to tu bylo, ale tento zápas jednoznačně svítil - Beny. To je tak, když dáte do placu výživu pro sportovce. Beny do sebe před zápase kromě Semtexu natlačil i jakousi tekutinu prapodivné konsistence a pak se děly věci. Kromě asistence na prvním inkasovaném gólu, dokázal druhý sám vstřelit (do vlastní sítě) a jen díky benevolenci pana rozhodčího dokončil alespoň první poločas. Asi je na místě podotknout, že hned na začátku rozjel Radim Němec svůj dnešní výborný výkon první trefou po dravém průniku otevřel skóre zápasu. Pak se rozeháráli hosté. Tlačili se do šancí, místy se nutno podivit, co neproměnili, až jim pomohl Tomáš Beneš. No, Vždycky není posvícení, ale dnes se Benymu "dařilo". Hosté do poločasu otočili a my byli rádi, že to bylo pouze o branku.

Druhá půle překvapila. Soupeř úplně vyklidil pole, přestal hrát, byl horší a my to naštěstí potrestali. Po hodině hry se náramně trefil Tomáš Hiesböck, pak dokončil svůj hattrick Radim Němec, nejprve dorážkou, poté hlavou po rohu. Hosté totálně vyklidili pole, v druhém poločase prakticky nehrozili. A po delší době je možné prohlásit - zvítězili jsme zaslouženě. Vybojovali jsme si to.