Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2013/14 > Vlachovice - Štěpánov B 1:5 (0:1)

Vlachovice - Štěpánov B 1:5 (0:1)

25.8.2013

Nový ročník pralesní ligy jsme začali tak, jak jsme ten minulý skončili. Štěpánovská rezerva dokonale využila možnost střídání pěti hráčů a přivezla do Vlachovic řadu mladých hráčů. Naše sestava doznala značných změn a nikdo netušil, jak se hráči projeví.

Asi do dvacáté minuty byl zápas vyrovnaný, pak začali tlačit hosté. Několik šancí nevyužili, pak udeřili. Po první individuální chybě v rozehrávce jsme prohrávali 0:1. Pak jsme se začali osmělovat i my, ale na vyrovnání jsme bohužel nedosáhli.

Druhou půli jsme začali lépe a postupně jsme Štěpánov tlačili k jejich bráně. Bohužel bez větších příležitostí. Asi po hodině hry soupeř dvakrát udeřil a rázem bylo po zápase. Nepomohlo ani snížení Zbyňka Slámy, protože chvíli po snížení jsme inkasovali počtvrté. Trochu krutý výsledek pro nás uzavřel po našem špatném autu krásnou střelou hostující hráč a už nebylo co řešit.

Štěpánov zvítězil 5:1. Výhra byla zasloužená, soupeř byl lepší. Tři naše branky padly po velkých chybách v rozehrávce.

Snad se v příštím zápase štěstí obrátí čelem k nám.