Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2010/11 > Sněžné - Vlachovice 3:1 (1:0)

Sněžné - Vlachovice 3:1 (1:0)

29.8.2010

Střelci našich branek:
69. min - Ladislav Sláma1:2

Jan Petr - Radek Smejkal, Karel Petr, Tomáš Beneš, Zbyněk Sláma - Michal Janošec (80. Radek Šustáček), Jiří Ročárek, Patrik Sedláček, Jan Janeba (76. Jan Šandera) - Jiří Pustina (56.Ladislav Sláma), Kamil Tatíček

Rozhodčí: Sýkora Jiří

Sněžné začíná být náš neoblíbený soupeř. Hraje se na něj špatně, navíc začali pracovat s mládými hráči a jejich slibné výkony jim do příštích let zaručují kvalitativní posun.

Nás letos zatím opouští problém nedostatku hráčů,problémem však nadále zůstává produktivita. To se ukázalo i ve Sněžném. Doufal jsem, že absence tvořivých záložníků nebude problémem, ale tvořivý hráč ve středu zálohy prostě chybí. Celý první poločas byl navíc statický, kazili jsme nahrávky a naše pokusy o kombinační hru mařil soupeř hravě díky naší lajdáckosti. Sněžné si hrálo svoji hru. Dlouhé nakopávané balóny a potom děj se vůle boží. Tato hra na náhodu jim proti nám přináší ovoce. Jedna takováto akce, selhání středu obrany a prohrávali jsme 1:0. Nutno dodat, že i my jsme jsme měli šance, ale chybí i trocha štěstí při odražených střelách a závarech.

Druhá půle začla dalším překvapením. Asi po pěti minutách ukryl domácí hráč svou střelu tak šikovně, že k překvapení všech skončila v síti. Nás to nepoložilo a začali jsme Sněžmé tlačit. Jenže bohužel jsme nebyli schopni dostat se dál než k velkému vápnu. S postupem času se začaly hromadit šance. Sice ne gólové, ale skórovat se z nich dalo. A že jich nebylo málo. Sněžné bylo v těchto chvílích pod velkým tlakem, ale odolalávalo. Asi dvacet minut před koncem nám vyšlo střídání.Oba náhradníci zařídili trefu na 2:1 a zdálo se, že Sněžné udoláme. Nadále jsme tlačili, domácí zoufale odkopávali, přicházeli další šance ale bohužel.V nastaveném čase se po ztrátě balónu řitila na naši bránu trojice sněženských hráčů a jeden z nich zápas rozhodl.

Porážka 3:1 bolí hlavně proto, že jsme nebyli horší. Výkon nebyl vůbec dobrý, ale oproti domácím jsme měli trojnásobně více šancí. Snad už někdy tu střeleckou nemohoucnost protrhneme.