Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Vlachovice - Herálec B 1:3 (1:0)

Vlachovice - Herálec B 1:3 (1:0)

9.8.2009

Střelci našich branek:
30. min - David Růžička 1:0

Jan Petr - Jan Šandera, Karel Petr, Ladislav Sláma, Michal Janošec - David Růžička, Miroslav Petr, Václav Stehlík, Jiří Ročárek - Jiří Pustina (77. Bohumil Filip), Zdeněk Petr (45. Radek Šustáček)

Rozhodčí: Rosický

My první zápasy v sezóně nevyhráváme a to se opět potvrdilo. První půle byla velmi dobrá a my měli na kopačkách minimálně 3 góly, Herálec zachránila i branková konstrukce. Hosté také hrozily, ale my měli více příležitostí. Prosadil se až David Růžička po krásné individuální akci.

Po obrátce jsme neuvěřitelně odešli. Totálně jsme odpadli a soupeř plně přebral iniciativu. Dvěma slepenými trefami v rozmezí 2 minut otočil zápas a my už se na nic nezmohli. Žádná šance, žádná snaha, nic. Třetí gól jsme si dali sami a bylo po zápase. Nějaké náznaky šancí byly, ale jakákoli snaha byla marná.

Uvidíme za týden, každopádně dnešní první poločas zase tak tragický nebyl. Ale stejně jsme prohráli 3:1.