Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Bobrová B - Vlachovice 4:1 (0:1)

Bobrová B - Vlachovice 4:1 (0:1)

11.6.2010

Naše branky:
68. min - Miroslav Krondráf 3:1

Jan Petr - Jan Šandera, Karel Petr, Radek Smejkal, Michal Janošec - Miroslav Krondráf, Miroslav Petr, Jan Janeba, Radek Šustáček - Jiří Pustina, Zdeněk Petr (72. Petr Svoboda)

Náročný víkend (pátek, sobota) jsme hráli proti týmům, se kterými se teoreticky dá bodovat. Bohužel se v plné nahotě ukázal problém Vlachovic - nestálý kádr. Oba zápasy odehrálo prakticky 11 lidí. To ve třicetistupňovém vedru není možné vydržet.

Bobrová si na nás přizvala běkolik hráčů A týmu, přesto jsme mohli vést my. Náš obligátní nájezd na bránkáře opět zůstal nevyužit. Pak zase hrála Bobrová. Dlouho bušila do naší obrany bezvýsledně, až jim pomohla naše hrubka: Asi ve třicáté minutě jsme nahráli soupeři křižnou nahrávku před vápno a ten bez milosti trestal. Do poločasu se už nic nestalo, ale bylo jasné, že k naší škodě. Síly rychle ubývaly.

Po obrátce se projevila naše druhá bolest - fyzická kondice. Polovina týmu už pouze dohrávala bez jakékoli snahy tvořit. Bobrová nás zatlačila a další góly visely ve vzduchu. A samozřejmě přišly. Malý důraz ve vápně umožnil Bobrové vedení 3:0. Pak sice Miroslav Krondráf snížil, ale místo tlaku přišla další hrubice, penalta a s ní i konečný výsledek 4:1.