Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2008/09 > Vlachovice - Počítky 3:1 (2:0)

Vlachovice - Počítky 3:1 (2:0)

14.9.2008

Střelci našich branek:
25. min - Petr Ptáček 1:0
39. min - Petr Ptáček 2:0
75. min - Zbyněk Sláma 3:1

Jan Petr - Jan Šandera, Karel Petr, Zbyněk Sláma, Michal Janošec - Ladislav Sláma (80. Radek Smejkal), Martin Hušek, Miroslav Petr, Petr Ptáček - David Růžička (85. Radek Šustáček), Josef Gabriel

Soupeř úplně jiného kalibru nás čekal týden po Sněžném. Počítky před sezónou hodně posílily hráči ze Žďáru ve snaze vybojovat zpět třetí třídu, ale zatím se jim to moc nedaří.
Zápas začal mírným tlakem hostů. Drželi balón a zdařile kombinovali, ale naneštěstí pro ně v úctyhodné vzdálenosti od naší brány. Jakmile došlo na finální nahrávku, končily jejich akce nezdarem. Během první půle si nevytvořili žádnou výraznější šanci. Zato my jsme ukázali lekci z produktivity. Po několika náznacích šancí dvakrát udeřil Petr Ptáček a vedli jsme 2:0. Stejným skóre skončil i poločas.
Druhá půle začala náporem Počítek a začaly problémy. Soupeř nás tlačil ve snaze snížit a to se mu povedlo něco po hodině hry, kdy jsme Počítám zbytečným faulem věnovali pokutový kop. Ten byl proměněn a vypadalo to na drama. Hosté neproměnili několik tutovek a opět přišel překvapivý útok a po krásném centru se ještě lépe trefil z první Zbyněk Sláma – 3:1. Počítky už nedokázali odpovědět a my vybojovali cenné tři body.