Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2008/09 > Vlachovice - Hamry nad Sázavou B 2:3 (1:1)

Vlachovice - Hamry nad Sázavou B 2:3 (1:1)

24.8.2008

Střelci našich branek:
39. min - Martin Hušek 1:1
57. min - Martin Hušek 2:1

Jan Petr - Jan Šandera, Karel Petr, Zbyněk Sláma, Michal Janošec - Jan Janeba, Miroslav Petr, Martin Hušek, Petr Ptáček - Jiří Ročárek, Radek Smejkal (75. Radek Šustáček)

Proti rezervě Radostína se nám poměrně dařilo, v loňské sezóně jsme ji dvakrát porazili. Ale zatímco nám při těchto zápasech štěstí přálo, dnes se rozhodlo podpořit soupeře. Ale popořadě.
Celé utkání to byl spíše boj, Radostín začal dopředu velmi dobře a měl i nějaké šance a my se moc nemohli dostat do hry. Po čtvrthodině jsme převzali otěže zápasu a hrou po zemi jsme dostávali hosty pod tlak. Hosté také byli první, kdo otevřel skóre. Po otřesné hrubce brankáře měl hostující útočník snadnou úlohu. My ale nesložili zbraně a ještě do poločasu jsme vyrovnali. Martin Hušek se také, po chybě brankáře, dokázal prosadit dorážkou zblízka.
Druhá půle měla dopadnout lépe. Měla, ale realita byla jiná. Na začátku poločasu jsme ještě tlačili a vytvářeli si šance, ale skórovat se podařilo až Martinu Huškovi, který opět dorážel vyraženou střelu. Dali jsme i třetí gól, ale zbytečná teč v ofsajdovém postavení nás o něj připravila. Po hodině hry přišel útlum a hra upadla do průměru. A Radostín těžil z minima maximum. Do těchto chvil si nevytvořil šanci, ale my ho posadili na koně. Po dvouch nedůslednostech v obranné činnosti jsme dvakrát inkasovali a obrat byl na světě. Do konce už se skóre neměnilo, bohužel jsme se už do hry nedostali a potřetí za sebou jsme prohráli 2:3.