Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2008/09 > Bobrová B - Vlachovice 4:2 (3:2)

Bobrová B - Vlachovice 4:2 (3:2)

1.5.2009

Střelci našich branek:
30. min - Miroslav Petr 3:1
42. min - Martin Hušek 3:2

Jan Petr - Petr Svoboda, Karel Petr, Radek Smejkal, Michal Janošec - David Růžička, Miroslav Petr, Martin Hušek, Jan Janeba - Miroslav Krondráf, (45. Radek Šustáček)

Těžká krize zasáhla náš tým. Chybí nám až šest lidí, z nichž čtyři dlouhodobě. Na zápas s Bobrovou jsme dorazili v deseti. A ten začátek. Za deset minut inkasovat tři góly, to se může stát jen nám. Vypadalo to na ručník, každá situace hořela, ale my neskutečně dokázali do poločasu vstřelit dvě branky a rázem jsme byli zpátky ve hře.
Do druhé půle už nás nastoupilo jedenáct a začali jsme domácí přehrávat. Ale těch spálených šancí. A když se k tomu přidá vymyšlená penalta, vyjde výsledek 4:2 v náš neprospěch.